Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Čo je to Horčík, Magnézium

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 11.08.2020 13:21:25
  • Prečítané: 80474

Horčík, Magnézium (Magnesium)protikŕčový účinok, posilňuje trávenie, zlepšuje pamäť, upravuje krvný tlak a pomáha udržiavať zubnú sklovinu. Nedostatok horčíka môže spôsobiť triašku, poruchy videnia, nervozitu až úzkosť.

Produkty súvisiace s týmto príspevkom

Scitec Nutrition Calcium-Magnesium, 90 tabliet

Vápnik a horčík sú dôležitými minerálnymi látkami, ktoré sú v tomto produkte zabezpečené v pomere 2:1. Tieto účinné látky prispievajú spomedzi nižšie uvedených, k jednému alebo viacerým pozitívnym fyziologickým účinkom.

13,90€

Scitec Nutrition Liquid Magnesium, 1000 ml

Liquid Magnesium je tekutý, rýchlo vstrebateľný horčík obohatený o vitamín C. Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín, k správnej činnosti nervového systému, k tlmeniu vyčerpania/pocitu únavy, k normálnej tvorbe energie procesmi látkovej premeny, a tiež k rovnováhe elektrolytov.

19,90€

Scitec Nutrition Magnesium + B6, 12 x 60 ml

Tekutý, rýchlo vstrebateľný citrát horčíka s rýchlym nástupom účinku v pohodlných ampulkách obohatený o vitamín B6 pre ešte lepšiu absorpciu. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, dôležitý pri tvorbe energie, svalových kontrakciách, uvoľnení svalov a mineralizácii kostí, podporuje syntézu mastných kyselín, bielkovín a metabolizmus glukózy, pomáha premieňať tuky na energiu.

22,90€

Späť na začiatok