Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Doplnky výživy na močové cesty

Doplnky výživy na močové cesty sú vhodné ako prevencia proti zápalom pre aktívnych športovcov a ľudí. Infekcie močových ciest sú nepríjemným ochorením, ktoré postihuje častejšie ženy ako mužov. Vzniká v dôsledku bakteriálnej infekcie a je najčastejším typom infekcie dolných močových ciest. Dobre zavedenou praxou lekárskej komunity je odporúčať výživové doplnky na báze brusníc a D-manózy ako prevenciu, ale aj ako pomocné látky pri liečbe zápalu, ktoré zabraňujú tomu, aby sa baktérie usídlili na stenách močového mechúra. V našej ponuke doplnky výživy na močové cesty nájdete aj produkty značky Yamamoto Nutrition.

Yamamoto Nutrition Cranberry, 30 tabliet

Produkt s obsahom americkej brusnice sa využíva najmä ako prevencia proti zápalu močových ciest a je prvkom schopným regulovať pH moču.

12,80€

Yamamoto Nutrition Medol, 15 tabliet

Menštruačný cyklus je veľakrát nepríjemný, môže so sebou prinášať bolesť hlavy, kŕče, zmeny nálad, vyčerpanie. Medol je prírodným prostriedkom, ktorý pomáha potlačiť príznaky predmenštruačného syndrómu a menštruačnej bolesti. Spája v sebe vedecký výskum a prírodné zložky.

11,80€

Yamamoto Nutrition Dolestin, 30 tabliet

Vhodný pri pocite nevoľnosti a menštruačných bolestiach.

22,80€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Späť na začiatok