O nás

Kto sme

Sme oficiálny predajca výživovej doplnky známych značiek Scitec Nutrition, poskytujeme celý rad výrobkov vrátane proteínov, vitamínov a minerálov, potravín s vysokým obsahom bielkovín, zdravých sladkostí a športového oblečenia.

Každý deň pracujeme na tom, aby sme inšpirovali ľudí všetkých vekových skupín, aby verili vo svoj fitness potenciál a zároveň napĺňame ich ambície.

Čo robíme

V našej spoločnosti sa snažíme poháňať ľudí vpred smerom k ich cieľu, robíme to najlepšie, čo môžeme v športovej výžive, ktorá je dostupná pre každého, a to bez ohľadu na ciele vo fitness. Sme hrdí na to, že poskytujeme širokú škálu produktov s mimoriadnou hodnotou, ktoré sa hodia do rozličných diét a tréningu.

Všetko čo ponúkame na našej e-shope sú priamo od Scitec Nutrition s.r.o. ktorý je výhradným distribútorom značky Scitec Nutrition na slovenskom trhu. To znamená že u nás nakúpený tovar od Scitec Nutrition sú kvalitný a hlavne nefalšovaný.

Objednaný tovar snažíme čo najkratšom čase dodať zákazníkovi. Máme tiež veľkú a stále rastúcu komunitu, zdieľame informácie z oblasti športovej výživy na našom blogu a sociálnych sieťach. Tiež zdieľame rôzne recepty, tréningové plány a všetko, čo patrí k podpore našich zákazníkov na ich ceste k akémukoľvek fitness cieľu.

Späť na začiatok