Spolupráca s ScitecPro

Našim cieľom je neustále zvyšovanie odbornosti vo všetkých činnostiach našej firmy a preto je pre nás dôležité spolupracovať s odborníkmi v oblasti doplnky výživy, zdravého životného štýlu a športu.

Prispievatelia

Našimi stálymi prispievateľmi odborných článkov sú odborníci z oblasti športu, vegetariánskej výživy, zdravého životného štýlu a doplnkov výživy. Staň sa jedným z nich.

Spolupráca

Spolupracujeme s dodávateľmi najznámejších značiek ako napríklad Scitec Nutrition, Biotech USA a GymBeam v oblasti doplnky výživy, ktorých produkty ponúkame našim zákazníkom.

Možnosti spolupráce

Výrobca výživových doplnkov

Ste výrobca doplnky výživy alebo zdravé prírodné potraviny? Denne posielame množstvo balíkov našim klientom po celom Slovensku. Aj vaše produkty môžeme zaradiť do nášho sortimentu.

Autori

Ak ste odborníkom v oblasti doplnky výživy, zdravého životného štýlu alebo cvičenia a chcete si privyrobiť, môžete sa stať prispievateľom odborných článkov na náš web.

Trénery

Spolupracujeme s výživovými poradcami, trénermi, diétológmi ale aj športovcami, ktorý chcú aby ich klienti pri svojej diéte dosiahli rýchlejšie svoje výsledky. Ak sa venujete trénerstvu, poradenstvu alebo ste sám športovec, môžete pri odoberaní našich produktov získať zaujímavú províziu za každý nákup, ktorý u nás spravíte.