Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2024

Kreatín pyruvát (Creatine pyruvate)

Kreatín pyruvát (Creatine pyruvate, CrPyr) je doplnok výživy určený na vytváranie svalovej hmoty, objemu, sily a vytrvalosti. Zlúčenie týchto dvoch zložiek prináša vysoko synergický efekt, ktorý môže vyvolať až 5-násobné zvýšenie účinku. Podporuje rozvoj svalstva a súčasnú redukciu tukových zásob. V našej ponuke Kreatín pyruvát nájdete aj produkty značky Scitec Nutrition.

Scitec Nutrition Creatine Pyruvate, 100 kapsúl

Kreatín pyruvát - jedna z najlepších existujúcich substancií k rozvoju a súčasne k definícii svalovej hmoty. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

12,47€

Scitec Nutrition Protected Creatine Pyruvate, 100 kapsúl

Kreatín pyruvát - pokročilý typ kreatínu. Protected Creatine Pyruvate je vo vegetariánskych kapsulách, odolávajúcich žalúdočným kyselinám, zabezpečujúcich postupné vstrebávanie (v čreve).

12,47€

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Kreatín pyruvát (Creatine pyruvate)

V kategórii kreatín pyruvát (Creatine pyruvate) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 2 produktov.

Kreatín pyruvát – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kreatín pyruvát (Creatine pyruvate)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kreatín pyruvát (Creatine pyruvate)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kreatín pyruvát (Creatine pyruvate) recenzie

Späť na začiatok