Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Doplnky výživy na močové cesty

Doplnky výživy na močové cesty sú vhodné ako prevencia proti zápalom. Infekcie močových ciest sú nepríjemným ochorením, ktoré postihuje častejšie ženy ako mužov. Vznikajú v dôsledku bakteriálnej infekcie a sú najčastejším typom infekcie dolných močových ciest. Zavedenou praxou lekárskej komunity je odporúčať výživové doplnky na báze brusníc a D-manózy ako prevenciu, ale aj ako pomocné látky pri liečbe zápalu, ktoré bránia usídleniu baktérií na stenách močového mechúra. V našej ponuke doplnky výživy na močové cesty nájdete aj produkty značky Yamamoto Nutrition.

Yamamoto Nutrition Medol, 15 tabliet

Vitamín a minerál - menštruačný cyklus je veľakrát nepríjemný, môže so sebou prinášať bolesť hlavy, kŕče, zmeny nálad, vyčerpanie. Medol je prírodným prostriedkom, ktorý pomáha potlačiť príznaky predmenštruačného syndrómu a menštruačnej bolesti. Spája v sebe vedecký výskum a prírodné zložky.

12,90€

Yamamoto Nutrition Cranberry, 30 tabliet

Vitamín a minerál - produkt s obsahom americkej brusnice sa využíva najmä ako prevencia proti zápalu močových ciest a je prvkom schopným regulovať pH moču.

13,90€

Yamamoto Nutrition Dolestin, 30 tabliet

Vitamín a minerál - vhodný pri pocite nevoľnosti a menštruačných bolestiach.

22,80€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Doplnky výživy na močové cesty

V kategórii doplnky výživy na močové cesty máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 3 produktov.

Močové cesty-Menštruácia – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné doplnky výživy na močové cesty

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie doplnky výživy na močové cesty

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii doplnky výživy na močové cesty recenzie

Späť na začiatok