Opatrenia súvisiace s COVID-19 (koronavírusom)

Čelíme naozaj ťažkej situácii spojenej so šírením a ochorenia COVID-19 (koronavírusu). Avšak aj počas tohto obdobia je náš e-shop v plnej prevádzke a vaše objednávky vybavujeme priebežne bez zbytočného oneskorenia. Samozrejme aj my sme prijali množstvo opatrení, ktoré súvisia s ochranou zdravia ako našich zamestnancov, partnerov, ale taktiež vás zákazníkov.

Jednou z prvých zmien je to, že momentálne je možné si nechať tovar doviesť len prostredníctvom kuriéra prepravnej spoločnosti DPD alebo GLS. Na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR od 16.3.2020 platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou, zároveň objednávky naďalej dá platiť online alebo bankovým prevodom (na zálohovú faktúru).

Ďalším bezpečnostným opatrením je to, že pri manipulácii s tovarom a s balíčkami pracujeme v ochranných rúškach a rukaviciach.

Vás zákazníkov prosíme v záujme vašej bezpečnosti, ale taktiež bezpečnosti kuriérov preberať tovar s ochranou tváre a ideálne aj v rukaviciach.

Naozaj je pred nami ťažké obdobie avšak veríme, že ju spoločne zvládneme. Zároveň vám ďakujeme za prejavenú dôveru a sympatie.

Team ScitecPro.sk