Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Peruánska Maca (Žerucha peruánska)

Maca (žerucha peruánska) je doplnky výživy na podporu tvorby steroidných hormónov (testosterón, rastový hormón) a podporu športovcov pri vysokej záťaži. Pomáha spevňovať kosti a svaly, uhľahčuje regeneračný proces po tréningu a pomáha pri nechutenstve. Okrem toho, ako bonus, mierni stres a depresie a pozitívne stimuluje sexuálnu aktivitu a libido. Ak hľadáte legálny doplnok výživy na podporu rastu svalov, zvýšenie výkonnosti a podporu anabolických procesov, peruánska Maca ako podporný prípravok vám pomôže dosianuť vaše ciele. V našej ponuke Maca (žerucha peruánska) nájdete aj produkty značky BioTech USA a Scitec Nutrition.

Scitec Nutrition Macatron, 108 kapsúl

Peruánska Maca - hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen a DAA.

24,90€

BioTech USA Maca, 60 kapsúl

Peruánska Maca - výživový doplnok s obsahom extraktu z Macy peruánskej. Hľuzy divo rastúcej rastliny Maca pochádzajúcej z Peru sú bohatým zdrojom fytonutrientov, aminokyselín, mastných kyselín ako aj vitamínov a minerálov. Peruánci ju nazývajú super potravinou aj kvôli jej fyziologickým účinkom podobným ženšenu.

19,90€

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Peruánska Maca (Žerucha peruánska)

V kategórii peruánska Maca (Žerucha peruánska) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 2 produktov.

Peruánska Maca – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné peruánska Maca (Žerucha peruánska)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie peruánska Maca (Žerucha peruánska)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii peruánska Maca (Žerucha peruánska) recenzie

Späť na začiatok