Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA)

Kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA) je doplnok výživy na chudnutie pre športovcov a ľudí s nadváhou, ktorí chcú schudnúť. HCA potláča tvorbu vyšších mastných kyselín a cholesterolu, čím bráni cukrom premieňať sa na tukové zásoby. Okrem toho, ako bonus, potláča chuť do jedla čím zvyšuje pravdepodobnosť dosiahnutia vašich hmotnostných cieľov. Ak potrebujete schudnúť a chcete využiť prírodné prípravky, HCA stojí za vyskúšanie. V našej ponuke Kyselina hydroxycitrónová (HCA) nájdete aj produkty značky BioTech USA a Scitec Nutrition.

Scitec Nutrition HCA-Chitosan, 100 kapsúl

Kyselina hydroxycitrónová (HCA) - HCA môže prispievať ku kontrole telesnej váhy, telesného tuku, a k znižovaniu pocitu hladu. Chitozan sa získava z chitínu, ktorý je polysacharidovou vlákninou, nachádzajúcou sa v schránke škebiel. Chitozan prechádza cez proces deacetilácie, ktorým sa odstránia acetylové skupiny. Tento proces zvyšuje jeho rozpustnosť.

17,90€

BioTech USA HCA, 100 kapsúl

Kyselina hydroxycitrónová (HCA) - kapsuly obsahujúce 600 mg hca v jednej dávke, bez stimulantov.

21,90€

Scitec Nutrition HCA, 100 kapsúl

Kyselina hydroxycitrónová (HCA) - HCA ovplyvňuje aktivitu enzýmov (ATP-citázy-LIAZ), ktoré zabraňujú v premene uhľohydrátov v tuky. Takto zvyšuje schopnosť organizmu samostatne spaľovať tuky, čím dochádza úbytku podkožného tuku. Užíva sa tiež vo fázach rysovanie k lepšiemu prekreslenie svalstva.

9,42€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA)

V kategórii kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 3 produktov.

HCA – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kyselina hydroxycitrónová (Hydroxycitric acid, HCA) recenzie

Späť na začiatok