Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Synefrín (p-synefrin)

Synefrín (p-synefrin, Synephrine, p-synephrine) je doplnok výživy vhodný na chudnutie počas diety. Je to aktívna zložka čínskeho horkého pomaranča, ktorá potláča chuť do jedla a funguje aj ako stimulant. Synefrín je vysoko funkčnou a efektívnou látkou pri redukcii hmotnosti, stimuluje termogenézu (tvorbu tepla v organizme), inak povedané termogénne spaľovanie tukov, čím zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. V našej ponuke Synefrín nájdete aj produkty značky BioTech USA, Swedish Supplements a Yamamoto Nutrition.

BioTech USA Synephrine, 60 kapsúl

Spaľovač tukov - výživový doplnok s obsahom extraktu z horkého pomaranča (Citrus aurantium). Synefrín je prítomný v mnohých produktoch, ale zvyčajne je obsiahnutý v termogénnych prípravkoch. V kombinácii s nízkokalorickou diétou a tvrdým tréningom pomáha formovať postavu. Synefrín je tiež obľúbený ako synergent pre kofeín.

19,90€

Yamamoto Nutrition Syne CAPS, 60 kapsúl

Spaľovač tukov - doplnok, ktorý prispieva k rovnováhe telesnej hmotnosti.

14,90€

Swedish Supplements Synephrine, 90 kapsúl

Spaľovač tukov - pre lepšie spaľovanie tukov a tvrdý, definovaný vzhľad. Synefrín prináša zvýšenú termogenézu, koncentráciu, ale zároveň znižuje pocit hladu, čím napomáha spaľovaniu tukov.

18,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Synefrín (p-synefrin)

V kategórii synefrín (p-synefrin) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 3 produktov.

Synefrín – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné synefrín (p-synefrin)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie synefrín (p-synefrin)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii synefrín (p-synefrin) recenzie

Späť na začiatok