Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Vitamín K (Fytomenadión)

Vitamín K (Fytomenadión) výhody sú podpora srdca, pretože Vitamín K znižuje hromadenie vápnika v tepnách. Podpora kostí, vďaka účasti pri tvorbe osteokalcínu, ktorý posilňuje celý osteoartikulárny aparát. Predchádzanie zubným ochoreniam, zlepšuje citlivosť zubov a zabraňuje tvorbe kazov. Pomoc aj z estetického hľadiska, pretože pomáha udržiavať pevnosť pokožky, spomaľuje výskyt vrások i nástup kŕčových žíl. V našej ponuke Vitamín K nájdete aj produkty značky DY Nutrition, Swedish Supplements a Yamamoto Nutrition.

Yamamoto Nutrition Vitamina K2 + D3, 30 kapsúl

Vitamín K - doplnok stravy s obsahom vitamínu K2 a D3 pre podporu zdravia kostí a kardiovaskulárneho systému.

16,80€

Swedish Supplements Vitamin K2+D3, 60 kapsúl

Vitamín K - kombinácia vitamínu K2 a D3. Oba vitamíny sú nevyhnutné pre zdravé kosti. Vitamín D aj K sú potrebné pre správne ukladanie vápnika. Každá dávka poskytuje 100 µg vitamínu K a 50 µg vitamínu D.

21,80€

DY Nutrition D3 + K1 Vitamin, 90 kapsúl

Vitamín K (Fytomenadión) - Vitamín D + K1 umožní doplniť vitamín K1 prostredníctvom doplnku stravy, a to v pohodlnej a cenovo výhodnej forme. Kombinácia vitamínu D + K1 (fylochinón) od spoločnosti DY Nutrition je dôležitá najmä pre kumulatívny prínos, najmä pre našu imunitnú odpoveď, normálnu zrážanlivosť krvi a udržanie normálnych kostí a zubov.

20,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Vitamín K (Fytomenadión)

V kategórii vitamín K (Fytomenadión) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 3 produktov.

Vitamín K – osvedčené značky

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vitamín K (Fytomenadión)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vitamín K (Fytomenadión)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vitamín K (Fytomenadión) recenzie

Späť na začiatok