Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Gainery (vzorky)

Gainery (vzorky) je kategória, v ktorej nájdete menšie balenie obľúbených produktov. Gainery (vzorky) slúžia primárne na to, aby sa vám nestalo, že si zadovážite veľké balenie produktu, ktorý vám nebude vyhovovať. Jednoducho si tak môžete objednať napríklad niekoľko vzoriek gainery a ten, ktorý vám chutí najviac, si potom zaobstaráte vo väčšom a výhodnejšom balení. V našej ponuke gainery (vzorky) nájdete aj produkty značky BioTech USA a Scitec Nutrition.

BioTech USA Hyper Mass, 65 g

Gainer - vysoko kalorický gainer bez pridaného cukru obohatený o kreatín a vlákninu. Hyper Mass, 65 g je skvelou voľbou pre športovcov so zvýšeným výdajom energie na doplnenie kalórií a zásob glykogénu ako aj ľudí snažiacich podporiť rast svalovej hmoty a zlepšiť regeneráciu po náročných tréningoch.

5,00€

Scitec Nutrition Jumbo, 44 g

All-In-One gainer - vysokokalorický all-in-one gainer s pridaným kreatínom, aminokyselinami, MCT tukmi, vitamínmi a minerálmi. Na jednu dávku obsahuje až 53 g kvalitných živočíšnych bielkovín, 135 g sacharidov s rôznou rýchlosťou vstrebávania a 14 g tukov, čím výrazne zvyšuje množstvo skonzumovaných makroživín, ako aj kalórií počas dňa. Navyše obsahuje aj 3 g kreatínu, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

2,90€

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Gainery (vzorky)

V kategórii gainery (vzorky) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 2 produktov.

Gainery (vzorky) – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné gainery (vzorky)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie gainery (vzorky)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii gainery (vzorky) recenzie

Späť na začiatok