Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2024

Dávkovacie a úschovný boxy

Dávkovacie a úschovný boxy sú úplnou súčasťou každodenného života, ak chceme mať napr. naše lieky alebo vlastné jedlo v práci, v škole či na výlete. Dávkovacie a úschovný boxy sú ľahké, odolné a pohodlné. V našej ponuke dávkovacie a úschovný boxy nájdete aj produkty značky BioTech USA, F2 Full Force, Scitec Nutrition a Yamamoto Nutrition.

Scitec Nutrition Pill box

Dávkovací box - dávkovač tabliet s 5 priehradkami je ideálna tréningová pomôcka na kontrolu príjmu tabletových doplnkov a vitamínov.

2,90€

BioTech USA Krabička na dávkovanie tabliet

Dávkovací box - čierna krabička na dávkovanie tabliet biotech usa s piatimi priehradkami na tablety.

7,90€

Scitec Nutrition Desiatový Box

Desiatový box v dvoch farbách, má 3 časti, bez PABPA a DEHP, vhodné do mikrovlnnej rúry, dá sa zmraziť, vhodné aj do umývačky riadu, bez úniku vody - vodotesný.

9,50€

Scitec Nutrition Držiak na kapsuly, červená

Dávkovací box - dávkovací a úschovný lievik bez BPA, praktická pomôcka pre plnenie nápojov a doplnkov výživy do šejkra. Je dobrou voľbou aj pre ich uschovávanie a prepravu, pretože sa vyznačuje malými mierami, nezaberá veľa miesta.

3,32€

Scitec Nutrition Dávkovací a úschovný lievik, 150 ml

Dávkovací a úschovný lievik bez BPA, praktická pomôcka pre plnenie nápojov a doplnkov výživy do šejkra. Je dobrou voľbou aj pre ich uschovávanie a prepravu, pretože sa vyznačuje malými mierami, nezaberá veľa miesta.

3,70€

Yamamoto Nutrition Pill box

Dávkovací box - krabička na tablety a kapsule umožňuje rozdeliť vďaka priehradkám až 10 suplementov a mať ich stále poruke.

9,80€

F2 Full Force F2 Full Force Pill box

Dávkovací box - dávkovač na tabletky zaistí, že všetky vaše tabletky na doplnky bezpečne a bezpečne zapadnú do seba, od veľkých na malú kapsulu na mäkký gél. Tento dávkovač na tabletky pojme všetky typy tabletiek: tablety, kaplety, kapsuly, v-viečka, tekuté kapsuly, mäkké gély, žuvačky.

2,90€

Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Dávkovacie a úschovný boxy

V kategórii dávkovacie a úschovný boxy máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 7 produktov.

Dávkovacie a úschovný boxy – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné dávkovacie a úschovný boxy

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie dávkovacie a úschovný boxy

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii dávkovacie a úschovný boxy recenzie

Späť na začiatok