Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Proteínové a energetické tyčinky

Energetické a proteínové tyčinky sú špecifický typ výživových doplnkov pre aktívnych športovcov, ktoré sa hodia vtedy, keď nemáte možnosť doplniť proteíny a energiu z bežnej stravy alebo špeciálnych suplementov. Energetické tyčinky dodávajú telu rýchlu energiu počas vytrvalostného tréningu pričom proteínové tyčinky obsahujú veľa kvalitných a ľahko stráviteľných bielkovín. Ich veľkou výhodou je, že ich môžete mať stále pri sebe. Ak potrebujete rýchlo a pohodlne doplniť látky potrebné pre 100% výkony, proteínové a energetické tyčinky sú presne to, čo vám pomôže. V našej ponuke proteínové tyčinky nájdete aj produkty značky BioTech USA, Scitec Nutrition a Yamamoto Nutrition.

Scitec Nutrition Choco Pro Bar, 50 g

Lahodná čokoládová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín. Vynikajúco sa hodí kedykoľvek počas dňa na doplnenie proteínov alebo len tak, keď dostaneš chuť na dezert. Jedna tyčinka Choco Pro obsahuje až 14 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Bielkovinová zmes tyčinky pozostáva z 4 kvalitných zdrojov: srvátkový koncentrát, mliečny proteín, hydrolyzovaný proteín a srvátkový izolát.

4,90€

Scitec Nutrition Prime Bite, 50 g

Prime Bite je lahodný dezert, ktorý vás na prvý pohľad zaujme, skutočná proteínová špecialita aj ako súčasť predtréningového jedla.

5,20€

Scitec Nutrition Proteinissimo Prime, 24 x 50 g

Chutná proteínová tyčinka s nízkym obsahom cukru. Proteinissimo Prime prináša ozajstný čokoládový zážitok! Tyčinka je plnená lahodným proteínovým krémom, obalená vrstvou chrumkavého karamelu a zaliata kvalitnou čokoládovou polevou. Vynikajúco sa hodí ako snack po tréningu, no možno ju bez výčitiek konzumovať kedykoľvek počas dňa ako dezert. Bielkoviny obsiahnuté v tyčinke prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

56,00€

Scitec Nutrition Proteinissimo Prime, 50 g

Chutná proteínová tyčinka s nízkym obsahom cukru. Proteinissimo Prime prináša ozajstný čokoládový zážitok! Tyčinka je plnená lahodným proteínovým krémom, obalená vrstvou chrumkavého karamelu a zaliata kvalitnou čokoládovou polevou. Vynikajúco sa hodí ako snack po tréningu, no možno ju bez výčitiek konzumovať kedykoľvek počas dňa ako dezert. Bielkoviny obsiahnuté v tyčinke prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

2,90€

BioTech USA Zero Bar, 10 x 50 g

Balenie s obsahom 10 kusov Zero Bar tyčiniek vo vybraných príchutiach: jablkový koláč, čokoláda-marcipán, čokoláda-kokos, čokoláda-lieskový orech, čokoláda-banán, čokoláda-cookies chips, kapučíno, 2 x dvojitá čokoláda, čokoláda-karamel. Lahodná proteínová tyčinka so 45% obsahom bielkovín bez cukru, laktózy, GMO, aspartámu a gluténu s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom vlákniny.

25,40€

BioTech USA Crush Bar, 64 g

Lahodná low sugar proteínová tyčinka s chrumkavou čokoládovou polevou.

5,00€

BioTech USA GO Energy Bar, 40 g

Cereálna tyčinka s ovocným želé s l-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie.

3,00€

BioTech USA Nuts & Fruits, 40 g

Tyčinka s arašidmi, rôznymi orieškami a ovocím v čokoládovej poleve.

2,80€

BioTech USA Nuts & Honey, 35 g

Medová tyčinka s lieskovcami a inými orieškami.

2,80€

BioTech USA Oat & Fruit, 70 g

Ovsená tyčinka v rôznych príchutiach, s ovocím, olejnatými semenami a čokoládovou alebo jogurtovou polevou.

3,40€

BioTech USA Oats & Nuts, 70 g

Ovsená tyčinka s obsahom vlákniny a olejnatými semenami.

3,10€

BioTech USA Protein Bar, 35 g

Proteínová tyčinka s polevou, neobsahuje pridaný cukor, so sladidlami.

3,10€

BioTech USA Protein Bar, 70 g

Lahodná proteínová tyčinka s polevou bez pridaného cukru. Protein Bar je skvelým snackom v každej situácii. Oceníš ju počas rušného týždňa, na cestách, cez pracovný deň, pred akoukoľvek fyzickou aktivitou ako aj po nej alebo iba tak, keď máš chuť na niečo sladké. Na jednu tyčinku obsahuje až 21 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu udržaniu svalovej hmoty. Protein Bar je tyčinka, ktorá ťa nikdy nesklame. Vyskúšaj všetkých 8 príchutí a nájdi svoju obľúbenú!

3,80€

BioTech USA Protein Dessert Bar, 50 g

Tyčinka Protein Dessert Bar ponúka skutočný zážitok z maškrtenia, pričom s obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru predstavuje perfektný doplnok pestrej a vyváženej stravy. Môžete si ju pokojne dať po tréningoch, počas víkendového výletu, či trebárs počas rušného pracovného dňa medzi dvoma mítingmi! Okrem neodolateľnej chuti vás očarí jemná, ale chrumkavá štruktúra s delikátnou polevou!

3,70€

BioTech USA Protein Muesli, 30 g

Müsli tyčinka so zvýšeným obsahom bielkovín, vitamínmi, minerálmi a sladidlami.

2,60€

BioTech USA Protein Wafer, 35 g

Oblátky s čokoládovou polevou s vysokým obsahom bielkovín, ochutenou náplňou a bez pridaného cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

4,70€

BioTech USA Super Fruit Bar, 30 g

Ovocná tyčinka s kešu orechmi a mandľami.

2,80€

BioTech USA Vegan Protein Bar, 50 g

Párovaním zdrojov bielkovín v tyčinke Vegan Protein Bar, ktoré sa vzájomne výborne dopĺňajú, bola dosiahnutá plnohodnotná bielkovina: k ryžovej bielkovine chudobnej na lyzín, ale bohatej na sírové aminokyseliny (napr. cysteín a metionín), Biotech USA pridali hráškovú bielkovinu s nižším obsahom sírových aminokyselín, avšak bohatú na lizín.

3,60€

BioTech USA Zero Bar, 50 g

Lahodná proteínová tyčinka so 45% obsahom bielkovín bez cukru, laktózy, GMO, aspartámu a gluténu s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom vlákniny.

4,80€

Yamamoto Nutrition FreaKER, 50 g

ynikajúca tyčinka s obsahom až 30 % vysoko organických bielkovín (100 % mliečnych bielkovín) v skvelých príchutiach.

5,40€

Scitec Nutrition Benjamin "Ben" Pakulski dávkovač PEZ s BCAA Chews

Scitec Nutrition vytvorila dávkovače PEZ na mieru podľa tváre Bena Pakulského, namiesto PEZ cukríkov pridal BCAA Chews. BCAA Chews sú suplementy aminokyselín s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín a valín), ktoré užívajú kulturisti a športovci, ktorí chcú podporiť syntézu bielkovín a rast svalov.

25,00€

Zobrazené 1 až 21 z 33 (2 stránok)
Späť na začiatok