Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Scitec Nutrition Kolenná bandážová páska, šedá, S

Bandáž - kolenná bandážová páska, šedá, zabezpečujúca správnu oporu, fixáciu tvojho kolena. Viac informácií

1 hodnotení

Vaša cena:7,90€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Dostupné možnosti

Číslo produktu:
SN408
EAN:

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition Protein Pancake, 1036 g

Proteínová palacinka - Protein Pancake bol vyvinutý na to, aby podporoval potreby vyššieho príjmu bielkovín u športovcov (medzi nimi aj kulturistov), alebo u ľudí, žijúcich aktívnym životným štýlom.

21,90€

Scitec Nutrition Testo Punch, 120 kapsúl

Anabolizér - optimalizátor testosterónu, estrogénu a libida v kapsuliach určený športovcom, ktorí si chcú udržať optimálnu hladinu najdôležitejších hormónov a zdravé libido. Obsahuje DAA (kyselina d-asparágová) a liečivé rastlinné zložky - medzi nimi Macu + dôležité vitamíny a minerálne látky! Maca je všeobecne používaná ako afrodiziakum.

28,90€

Scitec Nutrition Pow3rd! 2.0, 350 g

Predtréningová pumpa - prepracovaný predtréningový prípravok zložený z vedecky overených látok určený športovcom na maximalizáciu výkonu, podporu sústredenosti a zvýšenie energie.

24,90€

Scitec Nutrition Crea-Bomb, 660 g

Viaczložkový kreatín - 6 zložková multikreatínová zmes v prášku obohatená o taurín. Crea-Bomb, 660 g zvyšuje výkon a silu najmä pri krátkodobých vysoko intenzívnych cvikoch (ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning), zlepšuje hydratáciu svalov, podporuje vytrvalosť a urýchľuje regeneráciu.

29,90€

Kolenná bandážová páska, šedá, S

Scitec Nutrition Kolenná bandážová páska, šedá, S

Predaj ukončený Vaša cena:7,90€

Späť na začiatok