Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Scitec Nutrition Rukavice Blue Style

Rukavice Blue Style rukavice na cvičenie. Materiál: koža 68%, strečový materiál 25%, pena 4%, lycra 1%,PU 2%. Viac informácií

0 hodnotení

Vaša cena:7,47€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Dostupné možnosti

Číslo produktu:
RUKAVICE BLUE STYLE

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition Šejker Scitec Muscle Army, 700 ml

Šejker Scitec Muscle Army, 700 ml na závit s kónickym sitkom vo vnútri, ktoré pomáha dokonale rozmiešať nápoje, najmä proteinové či sacharidové.

2,90€

Scitec Nutrition 100% Whey Protein, 2350 g

Proteín vysokej kvality vyrobený len zo srvátky. Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Protein prispieva k rastu svalov, k ich ochrane a tiež k udržiavaniu zdravia kostí. Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave.

57,90€

Scitec Nutrition BCAA Xpress, 280 g

Rýchlo vstrebateľné práškové aminokyseliny BCAA so silným anabolický a antikatabolický účinkom. Zvyšujú proteínovú syntézu, podporujú rast svalov a urýchľujú regeneráciu počas a po tréningu. BCAA patria do dôležitej skupiny aminokyselín, ktoré si ľudské telo nedokáže samo vytvoriť.

23,90€

Rukavice Blue Style

Scitec Nutrition Rukavice Blue Style

Dostupnosť: Predaj ukončený, Vaša cena: 7,47€

Späť na začiatok