Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine)

Taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine) ako výživový doplnok je účinný energizér, ktorý patrí medzi stimulačné látky podporujúce činnosť nervovej sústavy, čím zlepšuje fyzickú aj psychickú výkonnosť. Oddiaľuje nástup psychickej únavy, zrýchľuje reakcie a ovplyvňuje schopnosť svalových buniek prijímať energiu. Jeho schopnosť napodobňovať funkciu inzulínu, ktorý posúva všetky aminokyseliny a nevyhnutné živiny do buniek a umožňuje tak nárast svalovej hmoty, je užitočná predovšetkým pre bodybuilderov. V prípade, že hľadáte účinný suplement na dodanie energie pre váš organizmus počas tréningu, Taurín je prírodný prípravok s vysokou účinnosťou a bez nežiadúcich vedľajších efektov. V našej ponuke Taurín nájdete aj produkty značky BioTech USA, Scitec Nutrition a Yamamoto Nutrition.

Scitec Nutrition Taurine, 90 kapsúl

Taurín - podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorá sa zúčastňuje na mnohých metabolických procesoch. Pri zvýšenej fyzickej námahe alebo stresových situáciách si ju nedokáže telo vyprodukovať v dostatočnom množstve a je potrebné ju dopĺňať. Taurín pôsobí ako výrazný stimulant energie, pripravuje organizmus na zvýšenú záťaž, podporuje hydratáciu organizmu počas cvičenia a má vynikajúce antioxidačné vlastnosti.

10,90€

BioTech USA Caffeine + Taurine, 60 kapsúl

Taurín - doplnok výživy s vysokým obsahom kofeínu a taurínu. Caffeine + Taurine, 60 kapsúl je vynikajúcou alternatívou k energetickým nápojom, ktoré majú vysoký obsah cukru. Tak ako všetky produkty BioTech USA obsahuje Caffein + Taurine iba bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

13,90€

Yamamoto Nutrition Tau POWDER, 300 g

Taurín - pomáha proti kŕčom, bolestiam svalov a stavu únavy. Taurín sa bežne používa u vytrvalostných športovcov a bodybuilderov ako prostriedok proti kŕčom, napomáha odstráneniu bolesti svalov a stavu únavy.

23,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine)

V kategórii taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 3 produktov.

Taurín – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii taurín (kyselina β-aminoetansulfónová, Taurine) recenzie

Späť na začiatok