Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Vaječné proteíny (Egg Protein)

Vaječné proteíny sú proteínové výživové doplnky stravy vyrobené z čistých vaječných bielkov s vysokou biologickou hodnotou. Vaječný proteín má obsah bielkovín v rozmedzí od 80% do 84% a predstavuje výborný zdroj aminokyselín. Nevýhodou týchto suplementov môže byť ich horšia rozpustnosť, no bezpochyby patria medzi najhodnotnejšie zdroje bielkovín z hľadiska ich využitia pri budovaní svalovej hmoty, nakoľko majú optimálny pomer aminokyselín potrebných pre pre syntézu ľudských bielkovín. Tieto prípravky majú výhodu predovšetkým v tom, že neobsahujú žiadny cholesterol a tuky a je možné ich obohatiť o minerály a vitamíny. Ak to s naberaním svalov myslíte vážne, vaječné proteíny sú doplnky výživy, ktoré nesmú chýbať vo vašom jedálničku. V našej ponuke vaječné proteíny nájdete aj produkty značky Scitec Nutrition a Yamamoto Nutrition.

Scitec Nutrition Egg Pro, 930 g

Vaječný proteín - lahodný vaječný proteín vyrobený z čistých vaječných bielkov. Egg Pro, 930 g predstavuje vynikajúci zdroj kvalitných bielkovín s vysokou biologickou hodnotou, ktoré podporujú rast svalov, zlepšuje regeneráciu a prispievajú k zdraviu kostí.

32,90€

Yamamoto Nutrition Ultra Egg PROTEIN, 700 g

Vaječný proteín - doplnok stravy vyrobený z vaječných bielkov.

36,80€

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Vaječné proteíny (Egg Protein)

V kategórii vaječné proteíny (Egg Protein) máme práve teraz na ScitecPro.sk celkom 2 produktov.

Vaječné proteíny – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vaječné proteíny (Egg Protein)

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vaječné proteíny (Egg Protein)

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vaječné proteíny (Egg Protein) recenzie

Späť na začiatok