Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Čo je to Kyselina Eikosapentaneová (EPA)

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 14.04.2021 19:47:24
  • Prečítané: 76344

EPA (Kyselina Eikosapentaneová) je nenasýtená mastná kyselina, ktorá sa vyskytuje predovšetkým v rybom oleji. Pomáha pri znížení hladiny cholesterolu v krvi, teda jeho škodlivých frakcií LDL (lipoproteíny - prenášače cholesterolu) a tiež blahodarne pôsobí v prípade kardiovaskulárnych chorôb. Má protizápalové účinky a pôsobí na regeneráciu a tvorbu ciev.

Produkty súvisiace s týmto príspevkom

Scitec Nutrition Omega-3, 100 kapsúl

Omega-3 - mastné kyseliny pochádzajúce z rybieho tuku s výnimočným 70% obsahom mastných kyselín EPA a DHA. Rad štúdií preukázal, že EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu. DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku.

16,90€

Scitec Nutrition Multi Pro Plus, 30 sáčkov

Multivitamín - multivitamínový a minerálový komplex vysokej kvality s obsahom omega 3, lecitínu a výťažkov z rastlín. Multi Pro Plus prispieva k optimálnej činnosti svalstva a štítnej žľazy, posilňuje imunitný a nervový systém a prispieva k celkovému zdraviu. Pozostáva zo 6 druhov tabliet a kapsúl, ktorých základom sú multivitamínové kapsule Mega Daily One Plus s obsahom až 25 účinných látok.

25,90€

Späť na začiatok