Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2024

Čo je to Kofeín

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 06.08.2020 07:32:27
  • Prečítané: 78004

Kofeín (Caffeine) patrí medzi stimulanty, ktorých použitie je vhodné najmä pri redukcii hmotnosti - tuk premieňa na energiu, ďalej zvyšuje pozornosť, pomáha odstraňovať únavu, zlepšuje výkon počas tréningu. Stimuluje srdcovú činnosť. Odvodňuje organizmus, a preto je pri jeho príjme nutné venovať zvýšenú pozornosť pitnému režimu.

Kofeín má niekoľko dôležitých predností, vďaka ktorým je obľúbenou prísadou v predtréningových výrobkoch a medzi tie najdôležitejšie patrí fakt, že podporuje uvoľňovanie tuku z buniek. Štúdie jasne preukazujú, že pri užívaní Kofeínu uvoľňuje telo viac tuku z buniek a premieňa ho na energiu. A to počas tréningu aj počas odpočinku, kedy Kofeín núti telo spaľovať vyššie percento tuku.

O Kofeíne sa tiež vie, že zlepšuje výkon počas tréningu. Už takmer 100 rokov je známe, že Kofeín zlepšuje telesný výkon a desiatky štúdií tento fakt len potvrdzujú. Ak sme schopní pracovať tvrdšie a dlhšiu dobu, stratíme viac telesného tuku.

Produkty súvisiace s týmto príspevkom

Scitec Nutrition Green Coffee Complex, 90 kapsúl

Zelená káva - obsahuje zelenú kávu, zelený čaj, kofeín, chróm, cholín a jód. Pomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru, prispieva k metabolizmu lipidov, a k správnej činnosti štítnej žľazy!

20,90€

Scitec Nutrition Protein Coffee, 600 g

Koncentrát mliečnej bielkoviny (MPC) - káva s vysokým obsahom kvalitnej mliečnej srvátkovej bielkoviny, s kofeínom i bez kofeínu. Protein Coffee s obsahom kofeínu je vyrábaný z kávy a obsahuje čistý kofeín.

11,90€

Scitec Nutrition Caffeine, 100 kapsúl

Kofeín - káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Kofeínové kapsule od Scitec Nutrition umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.

10,90€

Scitec Nutrition Mental Focus, 90 kapsúl

Predtréningová pumpa - receptúra na zvýšenie fyzického a mentálneho výkonu. Acetyl L-karnitín (ALC) je forma karnitínu, ktorá sa do organizmu dostáva účinnejším spôsobom. Antikatabolická aminokyselina tyrozín je výborným energizérom a posilňuje činnosť neurotransmitérov. Kofeín zabezpečí efekt zvýšenia výkonnosti, stimuluje aj centrálny nervový systém.

17,90€

BioTech USA Green Coffee, 120 kapsúl

Zelená káva - výživový doplnok s obsahom extraktu zo zelenej kávy a chrómu.

20,90€

BioTech USA Zero Coffee, 330 ml

Proteínový nápoj - káva s mliekom s proteínom, nízkotučný mliečny proteínový koncentrát, homogenizovaný, tepelne ošetrený metódou UHT, s kofeínom a sladidlom, pripravený na okamžitú konzumáciu.

7,95€

Späť na začiatok