Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Čo je to Kofeín

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 06.08.2020 07:32:27
  • Prečítané: 75402

Kofeín (Caffeine) patrí medzi stimulanty, ktorých použitie je vhodné najmä pri redukcii hmotnosti - tuk premieňa na energiu, ďalej zvyšuje pozornosť, pomáha odstraňovať únavu, zlepšuje výkon počas tréningu. Stimuluje srdcovú činnosť. Odvodňuje organizmus, a preto je pri jeho príjme nutné venovať zvýšenú pozornosť pitnému režimu.

Kofeín má niekoľko dôležitých predností, vďaka ktorým je obľúbenou prísadou v predtréningových výrobkoch a medzi tie najdôležitejšie patrí fakt, že podporuje uvoľňovanie tuku z buniek. Štúdie jasne preukazujú, že pri užívaní Kofeínu uvoľňuje telo viac tuku z buniek a premieňa ho na energiu. A to počas tréningu aj počas odpočinku, kedy Kofeín núti telo spaľovať vyššie percento tuku.

O Kofeíne sa tiež vie, že zlepšuje výkon počas tréningu. Už takmer 100 rokov je známe, že Kofeín zlepšuje telesný výkon a desiatky štúdií tento fakt len potvrdzujú. Ak sme schopní pracovať tvrdšie a dlhšiu dobu, stratíme viac telesného tuku.

Produkty súvisiace s týmto príspevkom

Scitec Nutrition Green Coffee Complex, 90 kapsúl

Obsahuje zelenú kávu, zelený čaj, kofeín, chróm, cholín a jód. Pomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru, prispieva k metabolizmu lipidov, a k správnej činnosti štítnej žľazy!

11,70€

Scitec Nutrition Protein Coffee, 600 g

Káva s vysokým obsahom kvalitnej mliečnej srvátkovej bielkoviny, s kofeínom i bez kofeínu. Protein Coffee s obsahom kofeínu je vyrábaný z kávy a obsahuje čistý kofeín.

11,90€

Scitec Nutrition Caffeine, 100 kapsúl

Káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Naše kofeínové kapsule umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.

10,90€

Scitec Nutrition Mental Focus, 90 kapsúl

Acetyl L-karnitín (ALC) je forma karnitínu, ktorá sa do organizmu dostáva účinnejším spôsobom a na rozdiel od L-karnitínu ľahšie preniká krvno-mozgovou bariérou, má dôležitý vplyv na mozog (zvyšuje ostražitosť, sústredenosť, kognitívne funkcie aj pamäť). Antikatabolická aminokyselina tyrozín je výborným energizérom a posilňuje činnosť neurotransmitérov (prenášače nervových vzruchov).

20,90€

BioTech USA Green Coffee, 120 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom extraktu zo zelenej kávy a chrómu.

17,90€

BioTech USA Zero Coffee, 330 ml

Káva s mliekom s proteínom, nízkotučný mliečny proteínový koncentrát, homogenizovaný, tepelne ošetrený metódou UHT, s kofeínom a sladidlom, pripravený na okamžitú konzumáciu.

5,30€

Späť na začiatok