Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Scitec Nutrition má obrovskú autoritu, kedy sa Creaxin a ostatné ich produkty dostanú na trh?

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 17.01.2019 13:04:40
  • Prečítané: 22784

Je zázrakom, že Scitec Nutrition nie je známym menom s doplnkom ako je Creaxin, 108 kapsúl. Pre väčšinu ľudí sú produkty s kreatínom, ktoré majú najlepšie účinky, zložené z rôznych foriem. Verzia Muscle Pharm má 5, spojená s vynikajúcou cenou, skutočne sa dostala na vrchol. Creaxin, 108 kapsúl zahanbuje väčšinu mainstreamových kreatínov, pokiaľ ide o kreatínovú odrodu. Je v kapsulovej forme, avšak s týmto druhom produktu to naozaj nezáleží.

Creaxin, 108 kapsúl obsahuje úžasných 9 rôznych variácií kreatínu. Tricreatine malate, dicreatine malate, mikronizovaný kreatín monohydrát, ethyl ester, tricreatine orotate, creatine phosphate, alpha ketoglutarate, gluconate a pyruvate. Matúci je fakt, že dostanete dve možnosti pri jeho užívaní. Nepoužívajte naplnenie alebo cyklus s obdobím naplnenia. Je to trochu divné, ale malo by sa dá užívať bez starého školského obdobia nasýtenia.

Väčšina doplnkov Scitec Nutrition má pomerne konkurencieschopnú cenu. Balík obsahuje 108 kapsúl, čo údajne predstavuje 21 dní bez naplnenia. Nie je to obvyklý mesačný zásob, ale bonusom je, že dostanete 3 kapsuly na čokoľvek chcete. Celkovo neexistuje žiadny produkt, ktorý by momentálne mal vyššiu rozmanitosť kreatínu. Jediné, čo zostáva povedať, je, kedy diabli prídu Scitec Nutrition na hlavný trh?

Späť na začiatok