Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Čo je to Vitamín E

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 11.08.2020 07:35:44
  • Prečítané: 66659

Vitamín E (Tokoferol) je účinným antioxidantom. Je rozpustný v tukoch. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív, spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív, zlepšuje hojenie rán. Má močopudné účinky, čím znižuje krvný tlak. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Je dôležitý na prevenciu samovoľných potratov, má účinok na potenciu. Prospieva pleti, nechtom a vlasom. Posilňuje tiež funkcie imunitného systému a podporuje kardiovaskulárne zdravie.

Je obsiahnutý v oleji z pšeničných klíčkov, slnečnicových semienkach, mandliach, lieskových orieškoch, masle, mlieku, búrskych orieškoch, sóji, šaláte a v mäse cicavcov.

Produkty súvisiace s týmto príspevkom

Scitec Nutrition Vitamin E, 100 kapsúl

Vitamín E - Vitamín E je dobre známy, silný antioxidant, ktorý pomáha v boji proti voľným radikálom. Štúdie uvádzajú, že oxidačný stres spôsobený voľnými radikálmi, môže prispieť k predčasnému starnutiu buniek. Vitamín E tiež posilňuje funkcie imunitného systému a pomáha podporu kardiovaskulárneho zdravia. Scitec Vitamín E je 100% prírodný doplnok.

13,50€

BioTech USA Vitamin E, 100 kapsúl

Vitamín E - prírodný antioxidant vitamín E v želatínových kapsulách.

18,90€

Späť na začiatok