Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Big Bang 2.0 je nevyhnutnosťou pre nadšencov doplnkov, Scitec Nutrition to opäť dokázal

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 18.11.2019 12:36:50
  • Prečítané: 23602

Scitec Nutrition si zapísal do histórie svojim Monster 100, 30 sáčkov, ktorý bol pred časom skúmaný. Bez debaty jeden z najlepších multi, minerálnych a všeobecných doplnkov. Produkt, ktorý dnes drží tento trend na vysokej úrovni, je Big Bang 2.0, 90 kapsúl, predtréningový doplnok obsahujúci 51 silných zložiek.

„Big Bang 2.0, 90 kapsúl sa môže pochváliť najväčšou dávkou aktívnych zložiek na svete bez sacharidov a ďalších plnív.“

Ako Monster 100, 30 sáčkov, aj Big Bang 2.0, 90 kapsúl obsahuje škálu vysoko kvalitných komplexov. Kreatínová matrica sa skladá z monohydrátu, ester fosfátu, ethyl ester malátu, tri citrátu a tri-kreatínu HMB. Všetky dobré kreatíny sa skladajú z top form a Scitec prináša práve to. Stimulbang je predtréningová matrica obsahujúca kofeín, tyrozín, synephrine, malinové ketóny a zelený čaj. Kofeín je dostatočný na zvýšenie energie pre tréning a synephrine zvyšuje termogéniu pre chudnutie.

Petacarn bol tiež v Monster 100, 30 sáčkov, silná matrica tvorená rôznymi formami karnitínu, čo je niečo veľmi unikátne u Scitec. Posledný komplex, ktorý si zaslúži spomenúť, sú „Big Pump Nitric Oxide Blood Flow Boosters“. Pumpovacie zložky sú veľmi kontroverzné, ale na rozdiel od tradičného vpichu arginínu, Big Bang 2.0, 90 kapsúl obsahuje 5 rôznych formách arginínu. Okrem týchto veľmi silných obsahov tiež obsahuje plnú aminokyselinovú a BCAA zmes, super glutamínovú matricu, test mix a komplex proti únave.

Kapsulová formula je zvyčajne druh predtréningového doplnku, od ktorého by sa mali ľudia vyhnúť, avšak v tomto prípade to nie je jediný dôvod pre jeho používanie. Spoločnosť Scitec zlúčila do jedného produktu 5 doplnkov. Môžete vymeniť svoj doplnok aminokyselín, predtréningový doplnok, na chudnutie, kreatín a pumpovací doplnok za Big Bang 2.0, 90 kapsúl. Dosah tejto značky ešte nie je veľký, ale sdílenie informácií a článkov ako tento by mu malo pomôcť rozšíriť sa do iných krajín. Ak však nemôžete čakať, kým sa dostanete k Big Bang 2.0, 90 kapsúl alebo Monster 100, 30 sáčkov, existuje niekoľko obchodov po celej Európe, ktoré ponúkajú produkty Scitec Nutrition.

Späť na začiatok