Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Jednoduchý posilňovací a kondičný tréning na doma

  • Uverejnil: ScitecPro.sk
  • Zverejnené dňa: 25.04.2020 17:43:16
  • Prečítané: 79137

Pohyb je pre človeka prirodzenou potrebou. Na jeho nedostatok začne organizmus skôr či neskôr reagovať. Najčastejšími dôsledkami nedostatku pohybu býva obezita a s ňou spojené ochorenia srdcovo-cievnej, tráviacej, hormonálnej a oporno-pohybovej sústavy. A teraz keď nemôžeme ísť do fitka pripravili sme tréning v domácich podmienkach, kde Vám nič netreba, len vlastné telo!

Jednoduchý posilňovací a kondičný tréning na doma

Jednoduchý, krátky a účinný tréning

Každý sa môže dostať do časovej tiesni (niekto viac, niekto menej často) a často to čoho sa treba vzdať, kvôli tejto tiesni býva bohužiaľ tréning vo fitku. Priznajte sa, nechcete vynechať prácu, rande, atď. a tak práve prvá vec na vylučovacom zozname býva tréning vo fitku.

Cvičenie doma alebo ak ste na cestách môžete zvládnuť za 20 minúť, zameriava sa na nohy, prsia a na brucho, tento tréning je intenzívny, napumpuje vaše svaly a šokuje vaše telo, niečím divokejším.

Krátky cyklus

Vykonajte nasledujúce cviky za sebou s minimálnou prestávkou medzi nimi. Ak nie ste schopní dosiahnuť predpísaný počet opakovaní v danom cykle, počkáte chvíľu, kým nedokončíte stanovený počet a idete na ďalší cvik.

Svalová skupina Cvik Opakovaní
Nohy Drep s vlastnou váhou 20
Prsia Kliky (Nohy vyložené na stoličke, alebo na gauči) 20
Brucho Dvíhanie panvy (zo zeme) 20
Nohy Výpady v chôdzi 20 celkovo (10 na nohu)
Prsia, ramená Klasické kliky 20
Brucho Skracovačky na zemi 25

Pozdáva sa Vám tento jednoduchý a zároveň intenzívny tréning? Vyskúšajte ho aj Vy.

Späť na začiatok