Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2023

Scitec Nutrition Protein Coffee, 600 g, kofeínový so sladidlom

Koncentrát mliečnej bielkoviny (MPC) - káva s vysokým obsahom kvalitnej mliečnej srvátkovej bielkoviny, s kofeínom i bez kofeínu. Protein Coffee s obsahom kofeínu je vyrábaný z kávy a obsahuje čistý kofeín. Viac informácií

1 hodnotení

Vaša cena:11,90€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Dostupné možnosti

Číslo produktu:
PROTEIN COFFEE S KOFEINOM BEZ CUKRU 600 G
EAN:
5999100001145

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate, 4000 g

Srvátkový proteínový izolát - lahodný srvátkový proteín najvyššej kvality obsahujúci mikro a ultrafiltrovaný srvátkový izolát doplnený o rýchlo vstrebateľný srvátkový hydrolyzát a voľnú formu L-glutamínu. Bielkoviny z 100% Whey Isolate, 4000 g sú zdrojom životu dôležitých aminokyselín, ktoré pozitívne ovplyvňujú dusíkovú bilanciu. Sú nevyhnutné pre rast svalov, na zlepšenie regenerácie po náročných tréningoch, ale aj počas redukčných diét na ochranu svalovej hmoty pred jej úbytkom.

94,20€

Scitec Nutrition Mega Carni-X, 60 kapsúl

L-karnitín - vysoká dávka L-karnitín L-tartrátu v kapsuliach. Mega Carni X je určený pre aktívnych ľudí a športovcov, ktorí chcú zhodiť prebytočné kilogramy, podporiť chudnutie a zefektívniť metabolizmus tukov. L-karnitín zlepšuje transport mastných kyselín do mitochondrií, kde dochádza k ich premene na energiu.

21,90€

Protein Coffee, 600 g, kofeínový so sladidlom

Scitec Nutrition Protein Coffee, 600 g, kofeínový so sladidlom

Predaj ukončený Vaša cena:11,90€

Späť na začiatok