Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Scitec Nutrition Green Coffee Complex, 90 kapsúl

Obsahuje zelenú kávu, zelený čaj, kofeín, chróm, cholín a jód. Pomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru, prispieva k metabolizmu lipidov, a k správnej činnosti štítnej žľazy! Viac informácií

2 hodnotení

Vaša cena:11,70€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Kód:
GREEN COFFEE COMPLEX 90 KAPSUL

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition Lecithin, 100 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom lecitínu zo sójových bôbov na údržbu a ochranu pečene a mozgového systému. Sójový lecitín je čisto prírodný, rastlinný doplnok získavaný zo sójových bôbov pri lisovaní za studena. Patrí medzi tzv. fosfolipidy, ktoré tvoria hlavnú časť všetkých bunkových membrán (obal nervových, svalových a iných buniek ľudského tela).

15,90€

Scitec Nutrition Vitamin D3, 250 kapsúl

Vitamín D3 v kapsulovej forme. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalov a imunitného systému, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, tiež k normálnemu vstrebávaniu/využiteľnosti vápnika a fosforu.

18,90€

Scitec Nutrition Shot L-Carnitine 3000, 12 x 60 ml

Zabezpečuje v každej dávke 3000 mg L-karnitínu v tekutej forme. Pridaný cholín prispieva k normálnemu metabolizmu tuku a k zachovaniu normálnej funkcie pečene!

13,40€

Scitec Nutrition Collagen Liquid, 1000 ml

Tekutý rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný kolagén obohatený o glycín a vitamín B6. Kolagén je prirodzene sa vyskytujúca bielkovina, ktorá je dôležitou stavebnou látkou spojivových štruktúr kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov. Pridaný vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a tiež k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.

25,90€

Green Coffee Complex, 90 kapsúl

Scitec Nutrition Green Coffee Complex, 90 kapsúl

Dostupnosť: Predaj ukončený, Vaša cena: 11,70€

Späť na začiatok