Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Scitec Nutrition Protein Delite, 500 g

Delikátny bielkovinový nápoj s kúskami ovocia alebo čokolády. Chutný proteínový nápoj sa vyznačuje vysokým obsahom kvalitných bielkovín. Protein Delite prispievajú k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a udržiavaniu zdravia kostí. Viac informácií

7 hodnotení

Vaša cena:21,90€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Dostupné možnosti

Kód:
PROTEIN DELITE 500 G

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition Carni-X, 60 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom L-karnitín v kapsulách nevyhnutný pre kyvadlový dopravný systém, ktorý transportuje mastné kyseliny do bunkových mitochondrií, kde dochádza k ich spaľovaniu. Carni-X napomáha odbúravaniu tuku, zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej, zvyšuje výkonnosť a odďaľuje únavu organizmu.

15,90€

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional + 20% Free, 2820 g

Chutný proteín vyrobený z kvalitného srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu. Do proteínu boli navyše pridané extra aminokyseliny a tráviace enzýmy. Srvátkový proteín podporuje rast svalov, ich ochranu a urýchľuje regeneráciu po náročnom tréningu. Pridané tráviace enzýmy papaín a bromelaín zabezpečujú bezproblémové strávenie bielkovín a maximálne využitie živín.

37,80€

Scitec Nutrition Ultrapure Creatine Monohydrate, 500 g

Doplnok výživy Ultrapure kreatín-monohydrát najvyššej možnej čistoty. Pomáha zadržiavať vodu v tele, zvyšuje silu a výbušnosť, urýchľuje nárast svalovej hmoty a stimuluje aktuálny výkon.

15,60€

Scitec Nutrition Šejker Scitec Neon, 700 ml

Šejker Scitec Neon, 700 ml na závit s kónickym sitkom vo vnútri, ktoré pomáha dokonale rozmiešať nápoje, najmä proteinové či sacharidové.

2,90€

Protein Delite, 500 g

Scitec Nutrition Protein Delite, 500 g

Dostupnosť: Predaj ukončený, Vaša cena: 21,90€

Späť na začiatok