Zľavový kupón kód uplatní kód: SCITECPRO2022

Scitec Nutrition Vita Greens & Fruits, 600 g

Prémiová rastlinná formula s obsahom 37 prírodných účinných látok, bez obsahu mlieka, bezlepkový, bez GMO, bez laktózy, vegánsky produkt. Viac informácií

1 hodnotení

Vaša cena:26,85€

Dostupnosť: Predaj ukončený

Dostupné možnosti

Kód:
VITA GREENS AND FRUITS 600 G

Kúpili u nás tiež

Scitec Nutrition Collagen Liquid, 1000 ml

Tekutý rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný kolagén obohatený o glycín a vitamín B6. Kolagén je prirodzene sa vyskytujúca bielkovina, ktorá je dôležitou stavebnou látkou spojivových štruktúr kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov. Pridaný vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a tiež k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.

25,90€

Scitec Nutrition Creatine Caps, 250 kapsúl

Čistý Kreatín Monohydrát je vedecky dokázané, že kreatín v 3 gramových denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

18,90€

Scitec Nutrition Pill box

Dávkovač tabliet s 5 priehradkami je ideálna tréningová pomôcka na kontrolu príjmu tabletových doplnkov a vitamínov.

2,90€

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional + 20% Free, 2820 g

Chutný proteín vyrobený z kvalitného srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu. Do proteínu boli navyše pridané extra aminokyseliny a tráviace enzýmy. Srvátkový proteín podporuje rast svalov, ich ochranu a urýchľuje regeneráciu po náročnom tréningu. Pridané tráviace enzýmy papaín a bromelaín zabezpečujú bezproblémové strávenie bielkovín a maximálne využitie živín.

37,80€

Vita Greens & Fruits, 600 g

Scitec Nutrition Vita Greens & Fruits, 600 g

Dostupnosť: Predaj ukončený, Vaša cena: 26,85€

Späť na začiatok